Lista zajęć Anna Kremiec Klub Malucha "Chatka Puchatka"
Klub Malucha "Chatka Puchatka"
Kategoria
Opis
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 20 miesiąca życia do lat 3 oraz ich rodziców.
Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), bo w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.
Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykła potrzebę poznawania świata a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy dzieciom pluszowy miś - Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek). Dzieci pomagają mieszkańcom 100 milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi co zrobić by nie bał się ciemności, Tygryskowi co zrobić by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi).
Prowadząca: Anna Kremiec (Centrum Edukacji i Rozwoju)
Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10 osobowych
Czas trwania zajęć: 45 minut
Opłata za zajęcia: 50zł / miesiąc lub 135zł / kwartał
Zajęcia odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu:
GRUPA I: Poniedziałki 16:15-17:00
GRUPA II: Poniedziałki 17:05-17:50
GRUPA III: Czwartki 16:00- 16:45
Instruktor
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
czw, 16:00 14.09.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
2 |
pn, 16:15 18.09.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
3 |
pn, 17:05 18.09.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
4 |
czw, 16:00 21.09.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
5 |
pn, 16:15 25.09.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
6 |
pn, 17:05 25.09.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
7 |
czw, 16:00 28.09.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
8 |
pn, 16:15 02.10.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
9 |
pn, 17:05 02.10.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
10 |
czw, 16:00 05.10.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
11 |
pn, 16:15 09.10.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
12 |
pn, 17:05 09.10.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
13 |
czw, 16:00 12.10.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
14 |
pn, 16:15 16.10.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
15 |
pn, 17:05 16.10.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
16 |
czw, 16:00 02.11.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
17 |
pn, 16:15 06.11.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
18 |
pn, 17:05 06.11.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
19 |
czw, 16:00 09.11.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
20 |
pn, 16:15 13.11.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
21 |
pn, 17:05 13.11.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
22 |
czw, 16:00 16.11.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
23 |
pn, 16:15 20.11.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
24 |
pn, 17:05 20.11.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
25 |
pn, 16:15 27.11.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
26 |
pn, 17:05 27.11.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
27 |
czw, 16:00 30.11.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
28 |
pn, 16:15 04.12.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
29 |
pn, 17:05 04.12.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
30 |
czw, 16:00 07.12.2023 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
31 |
pn, 16:15 18.12.2023 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
32 |
pn, 17:05 18.12.2023 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
33 |
czw, 16:00 04.01.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
34 |
pn, 16:15 08.01.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
35 |
pn, 17:05 08.01.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
36 |
czw, 16:00 11.01.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
37 |
pn, 16:15 15.01.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
38 |
pn, 17:05 15.01.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
39 |
czw, 16:00 18.01.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
40 |
pn, 16:15 22.01.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
41 |
pn, 17:05 22.01.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
42 |
czw, 16:00 25.01.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
43 |
pn, 16:15 12.02.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
44 |
pn, 17:05 12.02.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
45 |
czw, 16:00 15.02.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
46 |
czw, 16:00 22.02.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
47 |
pn, 16:15 26.02.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
48 |
pn, 17:05 26.02.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
49 |
czw, 16:00 29.02.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
50 |
pn, 16:15 04.03.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
51 |
pn, 17:05 04.03.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
52 |
czw, 16:00 07.03.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
53 |
czw, 16:00 14.03.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
54 |
pn, 16:15 18.03.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
55 |
pn, 17:05 18.03.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
56 |
czw, 16:00 21.03.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
57 |
pn, 16:15 25.03.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
58 |
pn, 17:05 25.03.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
59 |
czw, 16:00 04.04.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
60 |
pn, 16:15 08.04.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
61 |
pn, 17:05 08.04.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
62 |
czw, 16:00 11.04.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
63 |
pn, 17:05 15.04.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
64 |
czw, 16:00 18.04.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
65 |
pn, 16:15 22.04.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
66 |
pn, 17:05 22.04.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
67 |
czw, 16:00 25.04.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
68 |
pn, 16:15 29.04.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
69 |
pn, 17:05 29.04.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
70 |
pn, 16:15 06.05.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
71 |
pn, 17:05 06.05.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
72 |
czw, 16:00 09.05.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
73 |
pn, 16:15 13.05.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
74 |
pn, 17:05 13.05.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
75 |
czw, 16:00 16.05.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
76 |
pn, 16:15 20.05.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
77 |
pn, 17:05 20.05.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
78 |
czw, 16:00 23.05.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
79 |
pn, 16:15 27.05.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
80 |
pn, 17:05 27.05.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
81 |
pn, 16:15 03.06.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
82 |
pn, 17:05 03.06.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
83 |
czw, 16:00 06.06.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
84 |
pn, 16:15 10.06.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
85 |
pn, 17:05 10.06.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
86 |
czw, 16:00 13.06.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
87 |
pn, 16:15 17.06.2024 |
45 min. | Grupa I (16:15-17:00) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
88 |
pn, 17:05 17.06.2024 |
45 min. | Grupa II (17:05-17:50) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |
89 |
czw, 16:00 20.06.2024 |
45 min. | Grupa III (16:00 - 16:45) |
Suszec, Gminny Ośrodek Kultury |