Lista zajęć UNIWERSYTET DZIECI GOCŁAWSKI UNIWERSYTET DZIECI - WYKŁAD INTERAKTYWNY: "JAK PRZETRWAĆ W GÓRACH"
GOCŁAWSKI UNIWERSYTET DZIECI - WYKŁAD INTERAKTYWNY: "JAK PRZETRWAĆ W GÓRACH"
Kategoria
Opis
UWAGA - OPIEKUNÓW PROSIMY O POZOSTANIE NA TERENIE TERMINALU KULTURY GOCŁAW W CZASIE WYKŁADU I WARSZTATÓW.
17.05.2025 r. JAK PRZETRWAĆ W GÓRACH – ŁUKASZ KORNATKA
godz. 11:00, sala 207 (II piętro)
Wykład interaktywny: „Jak przetrwać w górach"
Podczas interaktywnego wykładu, dowiemy się jak spakować plecak, jak przepowiadać pogodę odczytując sygnały wysyłane przez naturę. Dowiemy się co to znaczy ubierać się na „cebulkę”. Przymierzymy i przetestujemy sprzęt jakiego używa się podczas wspinaczki, trekkingu, czy wędrówki w górach wysokich. Poczujecie się jak mali himalaiści i odkrywcy gór.
Gocławski Uniwersytet Dzieci w Terminalu Kultury Gocław to niezwykła przygoda edukacyjna dla najmłodszych! To doskonała okazja, aby młodzi odkrywcy zanurzyli się w fascynujący świat nauki, przyrody, sztuki i kultury w inspirujący i angażujący sposób. W gronie wykładowców semestru wiosenno-letniego jest znany przez naszych Studentów Łukasz Badowski, czyli "Pan od przyrody", ale także wielu nowych wspaniałych wykładowców, którzy zabiorą Słuchaczy Gocławskiego Uniwersytetu Dzieci w niezapomnianą uniwersytecką podróż!
PATRONEM PROJEKTU JEST RADIO RDC
Koszt za karnet na wykład interaktywny: 45 zł
Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 7 dni przed zajęciami przez strefazajec.pl lub przelewem w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, zajęcia, za które jest wnoszona opłata– zgodna z oficjalną nazwą obowiązującą w Terminal Kultury Gocław
Wpłaty przelewem należy dokonać na konto:
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe
Wpłaty gotówkowe w kasie TKG
poniedziałek - piątek 10.00 – 18.00
Instruktor
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
sb, 11:00 17.05.2025 |
2 godz. | WYKŁAD INTERAKTYWNY |
Warszawa, Terminal Kultury Gocław sala 207 |