Lista zajęć Izabela Piotrowska Gimnastyka 50plus (2x tyg) Browarna
Gimnastyka 50plus (2x tyg) Browarna
Kategoria
Opis
Gimnastyka 50plus - wt. i pt. - 8.15-9.15 - Izabela Piotrowska
Zajęcia adresowane do osób dojrzałych pragnących wzmocnić wszystkie grupy mięśniowe. Ćwiczenia dają energię, zmniejszają ryzyko chorób serca, cukrzycy, zapobiegają osteoporozie.
Maks: 10
Wiek: 50+
Cena: 60 zł/miesiąc (2 x tyg)
Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.
Instruktor
Izabela Piotrowska to osoba pełna temperamentu, dowcipu i energii. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener fitness. Zawsze pełna entuzjazmu, potrafi zarazić uczestników zajęć pozytywną energią i motywować ich do osiągania najlepszych wyników. Jej charyzma i poczucie humoru sprawiają, że każde zajęcia stają się nie tylko efektywne, ale i pełne radości.
Dzięki swojej wiedzy i pasji, potrafi dostosować treningi do indywidualnych potrzeb, zapewniając maksymalne rezultaty i satysfakcję z każdego wysiłku. W swoich treningach wykorzystuje różnorodne techniki, w tym elementy jogi, stretching, body ball i wiele innych, co sprawia, że jej zajęcia są kompleksowe i wszechstronne, rozwijają zarówno siłę, jak i elastyczność oraz poprawiają ogólną kondycję i samopoczucie uczestników.
Poza salą treningową wielka pasjonatka krajoznawstwa, turystyki i przyrody. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, czerpiąc inspirację z różnych kultur i krajobrazów. Jej pasja do podróży dodaje jej energii i świeżości, które przenosi na swoje zajęcia, wzbogacając je o unikalne doświadczenia i nowe pomysły.