Lista zajęć Jak założyć własny biznes? Warsztaty rozwojowe dla kobiet
Jak założyć własny biznes? Warsztaty rozwojowe dla kobiet
Kategoria
Opis
Warsztat przeniesiony z 26 października. W związku z tym, spotkanie 23.11 będzie wzbogacone o półgodzinny praktyczny warsztat tworzenia biznesplanu. Zapraszamy!
Jeśli myślisz o własnej firmie, to pewnie przeanalizowałaś już dokładnie wszystkie „za” i „przeciw”.
Pewnie myślisz, że własna firma to większa swoboda, wolność, elastyczność i możliwość realizowania swoich pomysłów. Masz też świadomość, że to także większe ryzyko, a pewnie również i stres.
Jeśli nadal nie jesteś pewna, czy wejść w świat biznesu zapraszamy na warsztaty, na których przeanalizujemy następujące tematy i odpowiemy na pytania:
- Dlaczego chcę mieć własną firmę?
- Czy mam pieniądze na start?
- Czy potrafię stawiać sobie jasne cele i wiem, co chcę osiągnąć?
- Czy to, co chcę robić to biznes czy hobby?
- Czy wiem, jak zbudować biznesplan?
- Jaką mam wizję rozwoju swojej firmy?
- Co muszę wiedzieć przed rejestracją działalności?
… i wiele innych!
Podczas warsztatów dowiesz się jak założyć i prowadzić własną firmę. Zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności w zakresie planowania własnego biznesu i jego skutecznego zarządzania.
Uczestniczki będą miały możliwość wymienić się doświadczeniami i pomysłami z innymi na temat rozwoju swojego biznesu.
Będzie miło jeśli przyniesiesz coś drobnego na sąsiedzki poczęstunek.
Wydarzenie jest inicjatywą sąsiadek Agnieszki i Kingi.
MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A lok. 3 (wejście od ul. Balaton)
Termin: 23.11, sobota, 10:00-13:30
Bezpłatne
Prowadzące:
Agnieszka Bazyluk – dyplomowany Coach, Trener Biznesu, HR Business Partner. Absolwentka Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu „Zarządzania ludźmi w firmie” oraz „Coaching profesjonalny” na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, a także kurs „Coaching Fundamentals Certificate” organizowany przez IBD Business School i Noble Manhattan Coaching. Ukończyła również wiele kursów i szkoleń z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim, w tym kursy organizowane przez IBD Business School tj.: „Certified HR Business Partner”; „Business Trainer Certificate” - certyfikowany kurs trenera biznesu, w obszarze profesjonalnego kształcenia dorosłych. Specjalizuje się w szkoleniach rozwojowych oraz szkoleniach menedżerskich. Prowadzi warsztaty oraz coaching indywidualny i grupowy. Posiada doświadczenie w szkoleniach związanych min.: z zarządzaniem kapitałem ludzkim, rozwojem kompetencji miękkich i umiejętności interpersonalnych, komunikacji, współpracy i motywacji, i wiele innych. Preferuje warsztatową formułę prowadzenia zajęć, łącząc niezbędną teorię z dużą dawką aktywizujących ćwiczeń, symulacji, dyskusji oraz pracy własnej Uczestników. Prywatnie szczęśliwa i spełniona kobieta. Mama dwójki wspaniałych dzieci. Żyje bardzo aktywnie, uwielbia wycieczki rowerowe, taniec, spotkania z ciekawymi ludźmi, teatr, sztukę, regaty, Mazury. W chwilach wolnych lubi czytać literaturę z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i coachingu.
Kinga Skałecka – właścicielka Biura rachunkowego „Wszystko da się ogarnąć”. Na co dzień wspiera przedsiębiorców w rozwoju ich firm i realizacji ich celów biznesowych. Z zamiłowania edukator finansowy, który nieprzerwanie od wielu lat zwiększą swoje kompetencje w tym zakresie. Prowadząc kilka biznesów ma na koncie potknięcie, które zaważyło na jej karierze, ale nauczyły tak dużo, że kieruję się tym doświadczeniem do dziś. Dopiero uporządkowanie własnego budżetu, właściwe nim zarządzanie i dobry biznes plan pozwoliły jej odnieść sukces. Obecnie swoimi doświadczeniami i wiedzą dzieli się z innymi kobietami. Prywatnie kobieta niezależna, mama 18 letniej Julci. W wolnych chwilach od pracy uwielbia podróżować, gotować w towarzystwie przyjaciół i spędzić czas z dobrą książką. Praktykuje jogę. Nie ma dla niej większej nagrody niż radość ludzi, którym pomogła osiągnąć sukces. Jej dewiza życiowa: „Wszystko da się ogarnąć”.
Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.
Masz pomysł na realizację własnej inicjatywy w Samogłosce? Napisz do nas: [email protected]
Instruktor
Brak przypisanego instruktora