Lista zajęć Bartosz Gagucki Grom Combat Kids
Grom Combat Kids
Kategoria
Opis
Prowadzący: Instruktorzy Grom Combat
Grom Combat Kids to zajęcia samoobrony, w których główny nacisk położony jest na budowanie sprawności ogólnej uczestników zajęć. Na zajęciach kształtowane są nawyki ruchowe i zachowania maksymalizujące bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sytuacjach zagrożenia. W trakcie zajęć uczestnicy uczą się, jak działać i jakie techniki stosować w sytuacji agresji rówieśniczej i agresji ze strony osób starszych. Techniki z uwzględnieniem poziomu zagrożenia płynącego z ich zastosowania są dostosowane do wieku i poziomu poznawczego uczestników zajęć, tak aby dzieci potrafiły zastosować adekwatne środki do zagrożenia.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.
Dwa razy w roku realizowane są egzaminy na stopnie uczniowskie weryfikujące zdobywane umiejętności.
Dodatkowym elementem szkolenia są spotkania o charakterze Seminaryjnym (raz na dwa miesiące), kiedy to w trybie warsztatowym adepci (wraz z rodzicami) zapoznają się m.in. z zasadami:
komunikacji bez przemocy,
komunikacji z osobą agresywną,
radzenia sobie ze stresem,
stawiania granic wobec innych (np. w sytuacji nagabywania do spróbowania przyjęcia środków psychoaktywnych),
pierwszej pomocy przedmedycznej,
strzelectwa
terenoznawstwa i topografii,
survivalu,
Kulminacyjnym elementem Szkolenia są obozy na których zawsze w trybie dostosowanym do możliwości poznawczych adeptów wszystkie elementy są realizowane kompleksowo.
Elementem uzupełniającym i wspierającym efektywność całego procesu Szkolenia dla dzieci (zalecanym, acz nieobowiązkowym) są warsztaty dedykowane rodzicom i opiekunom, tak aby Ci wiedząc co potrafią dzieci sami mogli z nimi w formie zabawy utrwalać i poszerzać zdobywane umiejętności, a w kwestiach związanych z kompetencjami interpersonalnymi wspierać proces kształtowania odpowiednich postaw i nawyków.
Efektem dodatkowym osiąganym dzięki takiemu procesowi jest pogłębienie relacji między rodzicami a dziećmi i poszerzenie wspólnych płaszczyzn zainteresowań i możliwych form spędzania wolnego czasu razem.
Założenie współpracy z adeptami i rodzicami jest długoterminowe i nastawione na wsparcie rodziców w procesie kształtowania i rozwoju dzieci na mądrych, zrównoważonych i sprawnie funkcjonujących w świecie ludzi.
Proces szkolenia odbywa się w Systemie Szkoleniowym GROM COMBAT – Systemie wywodzącym się z Jednostki Specjalnej GROM.
Prowadzący: Cały proces nadzorowany jest przez Bartosza Gaguckiego, Głównego Instruktora Systemu GROM COMBAT, Instruktora Karate i Strzelectwa Sportowego, Trenera umiejętności miękkich, Coucha rozwoju osobistego, z doświadczeniem w pracy nauczycielskiej, wykładowej i szkoleniowej skierowanej do dzieci, młodzieży i dorosłych, z wykształceniem akademickim w dziedzinie Filozofii.
Więcej informacji i wizualizację poszczególnych aktywności można uzyskać na funpage’u projektu na facebooku – GRActive KIDS.
Instruktor
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
wt, 16:15 12.09.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
2 |
wt, 17:05 12.09.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
3 |
wt, 17:55 12.09.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
4 |
wt, 19:00 12.09.2023 |
45 min. | Grom Combat Kids 19.00-20.00 (14+) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
5 |
czw, 16:15 14.09.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
6 |
czw, 17:05 14.09.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
7 |
czw, 17:55 14.09.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
8 |
czw, 19:00 14.09.2023 |
45 min. | Grom Combat Kids 19.00-20.00 (14+) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
9 |
wt, 16:15 19.09.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
10 |
wt, 17:05 19.09.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
11 |
wt, 17:55 19.09.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
12 |
wt, 19:00 19.09.2023 |
45 min. | Grom Combat Kids 19.00-20.00 (14+) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
13 |
czw, 16:15 21.09.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
14 |
czw, 17:05 21.09.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
15 |
czw, 17:55 21.09.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
16 |
czw, 19:00 21.09.2023 |
45 min. | Grom Combat Kids 19.00-20.00 (14+) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
17 |
wt, 16:15 26.09.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
18 |
wt, 17:05 26.09.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
19 |
wt, 17:55 26.09.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
20 |
wt, 19:00 26.09.2023 |
45 min. | Grom Combat Kids 19.00-20.00 (14+) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
21 |
czw, 16:15 28.09.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
22 |
czw, 17:05 28.09.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
23 |
czw, 17:55 28.09.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
24 |
czw, 19:00 28.09.2023 |
45 min. | Grom Combat Kids 19.00-20.00 (14+) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
25 |
wt, 16:15 03.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
26 |
wt, 17:05 03.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
27 |
wt, 17:55 03.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
28 |
czw, 16:15 05.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
29 |
czw, 17:05 05.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
30 |
czw, 17:55 05.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
31 |
wt, 16:15 10.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
32 |
wt, 17:05 10.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
33 |
wt, 17:55 10.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
34 |
czw, 16:15 12.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
35 |
czw, 17:05 12.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
36 |
czw, 17:55 12.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
37 |
wt, 16:15 17.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
38 |
wt, 17:05 17.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
39 |
wt, 17:55 17.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
40 |
czw, 16:15 19.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
41 |
czw, 17:05 19.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
42 |
czw, 17:55 19.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
43 |
wt, 16:15 24.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
44 |
wt, 17:05 24.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
45 |
wt, 17:55 24.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
46 |
czw, 16:15 26.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
47 |
czw, 17:05 26.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
48 |
czw, 17:55 26.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
49 |
wt, 16:15 31.10.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
50 |
wt, 17:05 31.10.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
51 |
wt, 17:55 31.10.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
52 |
czw, 16:15 02.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
53 |
czw, 17:05 02.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
54 |
czw, 17:55 02.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
55 |
wt, 16:15 07.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
56 |
wt, 17:05 07.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
57 |
wt, 17:55 07.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
58 |
czw, 16:15 09.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
59 |
czw, 17:05 09.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
60 |
czw, 17:55 09.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
61 |
wt, 16:15 14.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
62 |
wt, 17:05 14.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
63 |
wt, 17:55 14.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
64 |
wt, 19:00 14.11.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
65 |
czw, 16:15 16.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
66 |
czw, 17:05 16.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
67 |
czw, 17:55 16.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
68 |
czw, 19:00 16.11.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
69 |
wt, 16:15 21.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
70 |
wt, 17:05 21.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
71 |
wt, 17:55 21.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
72 |
wt, 19:00 21.11.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
73 |
czw, 16:15 23.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
74 |
czw, 17:05 23.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
75 |
czw, 17:55 23.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
76 |
czw, 19:00 23.11.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
77 |
wt, 16:15 28.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
78 |
wt, 17:05 28.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
79 |
wt, 17:55 28.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
80 |
wt, 19:00 28.11.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
81 |
czw, 16:15 30.11.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
82 |
czw, 17:05 30.11.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
83 |
czw, 17:55 30.11.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
84 |
czw, 19:00 30.11.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
85 |
wt, 16:15 05.12.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
86 |
wt, 17:05 05.12.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
87 |
wt, 17:55 05.12.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
88 |
czw, 16:15 07.12.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
89 |
czw, 17:05 07.12.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
90 |
czw, 17:55 07.12.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
91 |
wt, 16:15 12.12.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
92 |
wt, 17:05 12.12.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
93 |
wt, 17:55 12.12.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
94 |
wt, 19:00 12.12.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
95 |
czw, 16:15 14.12.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
96 |
czw, 17:05 14.12.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
97 |
czw, 17:55 14.12.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
98 |
czw, 19:00 14.12.2023 |
45 min. | Grom Combat System 19.00-20.00 (młodzież i dorośli) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
99 |
wt, 16:15 19.12.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
100 |
wt, 17:05 19.12.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
101 |
wt, 17:55 19.12.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
102 |
czw, 16:15 21.12.2023 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
103 |
czw, 17:05 21.12.2023 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
104 |
czw, 17:55 21.12.2023 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
105 |
czw, 16:15 04.01.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
106 |
czw, 17:05 04.01.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
107 |
czw, 17:55 04.01.2024 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
108 |
wt, 16:15 09.01.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
109 |
wt, 17:05 09.01.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
110 |
wt, 17:55 09.01.2024 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
111 |
czw, 16:15 11.01.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
112 |
czw, 17:05 11.01.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
113 |
czw, 17:55 11.01.2024 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
114 |
wt, 16:15 30.01.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
115 |
wt, 17:05 30.01.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
116 |
wt, 17:55 30.01.2024 |
45 min. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
117 |
czw, 16:15 01.02.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
118 |
czw, 17:05 01.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
119 |
czw, 17:55 01.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
120 |
wt, 16:15 06.02.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
121 |
wt, 17:05 06.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
122 |
wt, 17:55 06.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
123 |
wt, 16:15 13.02.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
124 |
wt, 17:05 13.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
125 |
wt, 17:55 13.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
126 |
czw, 17:05 15.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
127 |
czw, 17:55 15.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
128 |
wt, 16:15 20.02.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
129 |
wt, 17:05 20.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
130 |
wt, 17:55 20.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
131 |
czw, 17:05 22.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
132 |
czw, 17:55 22.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
133 |
wt, 16:15 27.02.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
134 |
wt, 17:05 27.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
135 |
wt, 17:55 27.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
136 |
czw, 17:05 29.02.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
137 |
czw, 17:55 29.02.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
138 |
wt, 16:15 05.03.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
139 |
wt, 17:05 05.03.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
140 |
wt, 17:55 05.03.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
141 |
czw, 17:05 07.03.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
142 |
czw, 17:55 07.03.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
143 |
wt, 16:15 12.03.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
144 |
wt, 17:05 12.03.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
145 |
wt, 17:55 12.03.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
146 |
czw, 17:05 14.03.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
147 |
czw, 17:55 14.03.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
148 |
wt, 16:15 26.03.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
149 |
wt, 17:05 26.03.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
150 |
wt, 17:55 26.03.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
151 |
czw, 17:05 28.03.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
152 |
czw, 17:55 28.03.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
153 |
wt, 16:15 02.04.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
154 |
wt, 17:05 02.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
155 |
wt, 17:55 02.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
156 |
czw, 17:05 04.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
157 |
czw, 17:55 04.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
158 |
wt, 16:15 09.04.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
159 |
wt, 17:05 09.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
160 |
wt, 17:55 09.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
161 |
czw, 17:05 11.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
162 |
czw, 17:55 11.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
163 |
wt, 16:15 16.04.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
164 |
wt, 17:05 16.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
165 |
wt, 17:55 16.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
166 |
czw, 17:05 18.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
167 |
czw, 17:55 18.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
168 |
czw, 17:05 25.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
169 |
czw, 17:55 25.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
170 |
wt, 16:15 30.04.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
171 |
wt, 17:05 30.04.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
172 |
wt, 17:55 30.04.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
173 |
czw, 17:05 02.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
174 |
czw, 17:55 02.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
175 |
wt, 16:15 07.05.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
176 |
wt, 17:05 07.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
177 |
wt, 17:55 07.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
178 |
czw, 17:05 09.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
179 |
czw, 17:55 09.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
180 |
wt, 16:15 14.05.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
181 |
wt, 17:05 14.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
182 |
wt, 17:55 14.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
183 |
czw, 17:05 16.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
184 |
czw, 17:55 16.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
185 |
wt, 16:15 21.05.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
186 |
wt, 17:05 21.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
187 |
wt, 17:55 21.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
188 |
czw, 17:05 23.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
189 |
czw, 17:55 23.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
190 |
wt, 16:15 28.05.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
191 |
wt, 17:05 28.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
192 |
wt, 17:55 28.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
193 |
czw, 17:05 30.05.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
194 |
czw, 17:55 30.05.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
195 |
wt, 16:15 04.06.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
196 |
wt, 17:05 04.06.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
197 |
wt, 17:55 04.06.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
198 |
czw, 17:05 06.06.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
199 |
czw, 17:55 06.06.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
200 |
wt, 16:15 11.06.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
201 |
wt, 17:05 11.06.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
202 |
wt, 17:55 11.06.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
203 |
czw, 17:05 13.06.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
204 |
czw, 17:55 13.06.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
205 |
wt, 16:15 18.06.2024 |
45 min. | Grupa I 16.15-17.00 (4-6 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
206 |
wt, 17:05 18.06.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
207 |
wt, 17:55 18.06.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
208 |
czw, 17:05 20.06.2024 |
45 min. | Grupa II 17.05-17.50 (7-8 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |
209 |
czw, 17:55 20.06.2024 |
1 godz. | Grupa III 17.55-18.55 (9-13 lat) |
Warszawa, Dom Kultury Świt – sala taneczna |