Lista zajęć Monika Le Felic Warsztaty Pilates Monika Le Felic

Warsztaty Pilates Monika Le Felic

Kategoria

fitness / inne

Opis

Pilates to jeden z najbardziej przyjaznych treningów. Trening pilates jest połączeniem jogi, strechingu i ćwiczeń wzmacniających wszystkie mięśnie ciała. Polecany jest bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała.

WARSZTATY PILATES w ferie zimowe to cykl 3 treningów:
 Pilates na płaski brzuch
 Bootylates – pilates na jędrne pośladki
 Stretching i jogolates czyli trochę jogi w pilatesie

 PILATES NA PŁASKI BRZUCH to ćwiczenia skoncentrowane na wzmocnieniu i wyrzeźbieniu mięśni brzucha oraz przede wszystkim na wzmocnieniu mięśni głębokich: mięsień poprzeczny wraz z grupą mięśni core – to mięśnie, które stabilizują nasz kręgosłup.
Efektem treningu będzie płaski, jędrny, umięśniony brzuch oraz zdrowy kręgosłup !

 PILATES NA PIEKNE RAMIONA I PLECY - to ćwiczenia wzmacniające, które mają za zadanie ujędrnić i ukształtować ramiona i plecy oraz zapobiec odkładaniu się tłuszczu i cellulitu na rękach.

 pompki, wąskie pompki, triceps w podporze tyłem i walking plank to tylko niektóre z ćwiczeń, które poprawią wygląd twoich rąk !

 urozmaiceniem treningu będą ćwiczenia z użyciem butelek wody i taśm fitness – w czasie ćwiczeń mięśnie ramion muszą być stale napięte, aby utrzymać właściwe naprężenie taśm, które idealnie modelują mięśnie ramion !

 BOOTYLATES – to skuteczne ćwiczenia z dużą uwagą na ujędrnienie pośladków, oraz na podniesienie pupy. Ćwiczenia angażują do pracy wszystkie mięśnie pośladkowe: małe, średnie i wielkie, zapewniają wszechstronne wzmocnienie i ujędrnienie wszystkich grup mięśniowych w okolicach pośladków !

 Dodatkowym plusem ćwiczeń na pośladki jest to, że działają także na uda - wysmuklają je i redukują cellulit.

 Urozmaiceniem treningu będą ćwiczenia z użyciem gum mini-bands - które zapewnią dodatkowy opór, pomogą zaangażować do pracy mięśnie głębokie brzucha i oczywiście mięśnie pośladkowe. Dzięki temu poczujesz mocniejszą pracę pośladków w czasie treningu i przyśpieszysz efekty ćwiczeń poddając mięśnie ciągłemu napięciu.

Koszt: 120 zł/ 3 dni warsztatowych

Ważne!
Prosimy o uiszczenie wpłaty przed zajęciami.

Wpłaty przelewem należy dokonać na konto:
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe

Wpłaty gotówkowe w kasie TKG
poniedziałek - piątek 10.00 – 18.00

Instruktor

Jestem trenerem funkcjonalnym Movement Expert z międzynarodową akredytacją REP'S , jestem certyfikowanym instruktorem fitness, niedawno otrzymałam tytuł trenera medycznego.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
warsztaty pilates godz. 21:15 - 22:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 21:15
15.01.2024
45 min. warsztaty pilates godz. 21:15 - 22:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala nr 49
2 wt, 21:15
16.01.2024
45 min. warsztaty pilates godz. 21:15 - 22:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala nr 49
3 śr, 21:15
17.01.2024
45 min. warsztaty pilates godz. 21:15 - 22:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala nr 49

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również