Kochasz dzielić się wiedzą?

call_dot
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img
call_to_action_img

Czym są kursy online w Strefie Zajęć?

Kursy on-line w Strefie Zajęć powstały, by w prosty sposób umożliwić nabycie najróżniejszych kompetencji za pomocą sieci Internet i prostych narzędzi (komputer lub telefon). Jest to portal, z którego korzysta ponad 130 000 osób w całej Polsce, żeby szukać na nim możliwości nabycia nowych umiejętności bez wychodzenia z domu.

Dołączając do instruktorów, masz możliwość podzielenia się wiedzą i umiejętnościami za pomocą treści nagranych jednorazowo. Możesz dzielić się z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi swoją pasją bez ograniczeń czasowych ani terytorialnych, co znacznie zwiększa zasięg Twoich zajęć. Nie jesteś uzależniony ani od dostępności sali, ani od liczby uczestników. Masz całkowity wpływ na treść warsztatu i na jego cenę.

Nagranie robisz w miejscu i czasie, które Ci najbardziej odpowiadają, przekazujesz je do Strefy Zajęć – a my zajmiemy się resztą!

Poznaj korzyści

Jakie osiągniesz korzyści?

1

Dodatkowe źródło dochodu

Kursy on-line to możliwość generowania dochodu za pomocą jednorazowo włożonej pracy.

Swój kurs nagrywasz raz, przesyłasz do nas a zyski czerpiesz niezależnie od innych, codziennych obowiązków. Materiał, który przygotujesz, będzie zarabiać przez okres, który Ty ustalasz (może to być rok lub kilka lat), a Ty przez ten czas będziesz w stanie nagrywać kolejne świetne kursy oraz prowadzić zajęcia na żywo!

Dalej
about_img
about_img

2

Brak ograniczeń w prowadzeniu zajęć

Dobry kurs on-line to koniec z ograniczeniem liczby osób, ściśniętych w jednej sali i jednocześnie koniec obaw o skompletowanie grupy.

Za pomocą warsztatów możesz poszerzać wiedzę swoich dotychczasowych uczniów bez ich fizycznej obecności w klasie - uczestniczą w zajęciach, kiedy im pasuje. Możesz również dotrzeć do nowych uczniów w całej Polsce - w naszej bazie danych jest zarejestrowanych ponad 130 000 osób, szukających dodatkowych kursów!

Ty decydujesz do kogo kierujesz warsztaty (czy będą to dzieci, młodzież czy dorośli), tylko Ty masz wpływ na ich treść i sam ustalasz stawkę, jaką chcesz otrzymać za zajęcia.

Dalej

3

Wygoda

Nagrywasz kurs w miejscu i czasie, które Ci najbardziej odpowiadają. Zajęcia zarabiają na Ciebie, kiedy Ty wykonujesz inne obowiązki lub odpoczywasz. Nie musisz martwić się o promocję, obsługę klienta, ewentualne reklamacje, wystawianie faktur oraz kontrolowanie, czy uczniowie opłacili zajęcia.

Swój materiał wideo nagrywasz raz, a my zajmujemy się jego dystrybucją i sprzedażą wśród klientów. Służymy też pomocą, jeśli nie masz możliwości samodzielnie nagrać kursu - nasze studio w Warszawie jest również dla Ciebie!

Dołącz do nas!
about_img

Wybierz najlepszą aplikację do
obsługi zajęć i kursów online

Najczęściej zadawane pytania

tak, będzie taka możliwość. Możesz załączać pliki w dowolnej postaci

Nie przejmuj się, wystarczy że posiadasz przygotowany scenariusz kursu. Możesz skorzystać z naszego studia nagrań w Warszawie lub zamówić ekipę do siebie, a my nagramy i zmontujemy Twój pierwszy kurs!

Interakcja pomiędzy instruktorem a kursantem będzie za pomocą komentarzy do danej lekcji. Jeśli uczestnik będzie miał jakieś trudności może śmiało napisać pytanie, a instruktor otrzyma powiadomienie o takiej wiadomości. Dzięki komentarzom kursanci będą widzieli również pytania innych uczestników, którzy być może już wcześniej uzyskali odpowiedzi w tej samej kwestii.

Oczywiście, można znaleźć w sieci materiały prezentowane za darmo np. na YouTube. Warto zwrócić uwagę, że rzadko na YouTube są prezentowane kompletne kursy. W większości przypadków jest to kilka lekcji zachęcających, aby dalszą część kursu dokupić lub kupić inne kursy tego instruktora. My proponujemy dokładnie to samo z tym, że dajemy możliwość pobierania opłat za płatne materiały wideo.

Promuj swoje kursy razem z nami
Napisz do nas!

Nasz doradca chętnie Ci pomoże